Firma Siat-max zajmuje się produkcją szerokiej gamy akcesoriów ogrodzeniowych. Produkujemy elementy do montażu ogrodzeń panelowych, siatkowych oraz palisadowych.

Wszystkie nasze akcesoria wykonywane są z dobrej jakości materiałów i zabezpieczane odpowiednio przed korozją cynkowaniem galwanicznym lub ogniowym i lakierowane proszkowo na różne kolory.

W swoim asortymencie posiadamy typowe obejmy 40×60, ale także szeroką gamę innych wymiarów, które są często ciężko dostępne.

Różnego rodzaju mocowania doczołowe takie jak złączka mostkowa, śruba hakowa czy zapinki 1/2, które są tak popularne przy montowaniu paneli do bram i furtek.

Wypożyczamy i sprzedajemy szczypce do złączek zaciskowych, które są niezbędne do łączenia ze sobą paneli systemowych.

Jeśli chodzi o ogrodzenia siatkowe to mamy wiele wymiarów opasek do montowania napinaczy, w tym także na słupki kwadratowe. Przelotki metalowe oraz plastikowe do wyboru przez klienta w różnych kolorach. Posiadamy w bardzo atrakcyjnej cenie napinacze w 4 typowych barwach ogrodzeń, oraz pręty sprężynujące ocynkowane i lakierowane proszkowo, które są dużo wytrzymalsze niż te powlekane plastikiem, a także śruby mocujące z oczkiem, przez które się przekłada właśnie te pręty.

Robimy bardzo dobrej jakości i dobrze wyglądające metalowe mocowania do podmurówki, które stały się hitem w naszym kraju i coraz mniej ludzi sięga po standardowe betonowe łączniki. Metalowy łącznik jest dużo łatwiejszy w montażu i nie wystaje poza grubość ogrodzenia.

Od niedawna mamy w ofercie łącznik T do ogrodzeń palisadowych oraz kutych, w wielu kolorach. Dzięki nim nie trzeba szukać uchwytów do danego rozmiaru słupa, tylko montujemy je za pomocą wkrętów lub kołków do każdej powierzchni.

Nasza oferta to także wiele wymiarów nakładek na słupki zaczynając od małych okrągłych fi 38, typowych 40×60, kończąc na bramowych 100×100 czy nawet 120×120.

Co jakiś czas wprowadzamy różnego rodzaju nowości, aby iść z najnowszymi trendami ogrodzeniowymi, a także aby współpracować z montażystami i ich koncepcjami.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie sklepu – www.siat-max.com