O nas

Home / O nas

Kilka słów o firmie

Siat-max to firma zajmująca się sprzedażą i montażem profesjonalnych systemów ogrodzeniowych (panelowych, siatkowych, ozdobnych) oraz akcesoriów do nich.

Oprócz standardowych dostarczamy również ogrodzenia w nietypowych rozmiarach. Oferowane przęsła, panele, bramy i furtki pochodzą od czołowych polskich producentów i są skutecznie zabezpieczone przed korozją.

Bogata oferta dobrej jakości sprzętu ogrodzeniowego to niejedyny nasz wyróżnik. Mogą też Państwo liczyć na kompleksowe i rzetelne doradztwo – bez względu na wielkość zamówienia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, do szerokiego wachlarza najlepszych produktów ogrodzeniowych dodaliśmy usługę ich fachowego montażu na terenie Wielkopolski. Z nami mogą Państwo jeszcze szybciej urzeczywistnić plany o solidnym, trwałym i eleganckim ogrodzeniu za niewygórowaną cenę.

Sami nie lubimy czekać, dlatego zapewniamy terminowe dostawy i krótkie terminy realizacji usługi montażu. Słowo jest u nas droższe od pieniędzy. Wiarygodność Siat-Max potwierdza certyfikat wystawiany przez BIG InfoMonitor.