Blog

Home / Blog

Bezpieczny transport ogrodzeń

Przychodzi taki moment, gdy przebrnęliśmy przez wszystkie katalogi, rodzaje i wielkości ogrodzeń, dotrwaliśmy do szczęśliwego końca. Podjęliśmy decyzję, jakie ogrodzenie będzie dla nas optymalne warto sprawdzić czy firma gdzie kupiliśmy nasz płot ma opcji dostawy, w innym przypadku możemy być niemile zaskoczeni.
W jaki sposób bezpiecznie dostarczyć ogrodzenie na naszą posesję? Mamy kilka możliwości. Możemy wypożyczyć busa i zapakować wszystkie elementy na pakę. Nie jest to najwygodniejszy transport ogrodzenia i wymaga od nas sporo wysiłku, jednak na pewno jest to ekonomiczne rozwiązanie. (o ile firma produkująca nasze ogrodzenie nie znajduje się na drugim końcu Polski)

Możemy, również transport ogrodzenia zlecić firmie kurierskiej, dzięki temu nie będziemy musieli sami załadowywać na busa i rozładowywać. Jednak musimy się liczyć , z tym że cena takiej usług związana jest z wagą transportu, oraz z możliwymi dodatkowymi kosztami zabezpieczenia ładunku.

Którąkolwiek opcje wybierzemy, pamiętajmy aby zawsze ładunek był odpowiednio zabezpieczony, najlepiej pasami transportowymi.